Home Aktuality Oddíl O pohár města Pelhřimova - 4. závod Českého poháru 2005

O pohár města Pelhřimova - 4. závod Českého poháru 2005

Napsal zdcim   
05-12-2005

V sobotu 3. prosince se v Pelhřimově rozhodlo o vítězkách Českého poháru 2005, a to v posledním letošním závodě této série, který uspořádal místní Klub SG. Přestože pořadatel zajistil kvalitní sportovní podmínky, objednal a dopravil sadu gymnastického nářadí zn. Banfer až z Německa, přijelo na Vysočinu jen málo závodnic. Týden před ligovým mistrovstvím týmů asi většina závodnic ladila formu či odpočívala…

Všechny zlaté putovaly tentokrát z Vysočiny do Děčína…

V kategorii žákyň reprezentovaly náš klub Marcela Moláčková, která obsadila pěkné 5. místo. Karolína Jandečková skončila desátá. Zvítězila Pavlína Cardová ze Sportcentra Děčín před Terezou Horákovou z Pardubic a Karin Semovou z Mostu.

V nejpočetnější juniorské kategorii se nejlépe dařilo Heleně Kirschové taktéž ze Sportcentra Děčín, druhá skončila Denisa Netolická a třetí Vendula Ivičičová, obě ze Sokola Brno I.

Prvenství mezi ženami získala devatenáctiletá Petra Šulcová z Děčína před Adélou Pavoukovou ze Sokola Brno I, odchovankyní domácího pelhřimovského klubu, a třetí Terezou Kinclovou z GK Vítkovice.

Jak ovlivnily tyto výsledky celkové pořadí Českého poháru si můžete podrobně prohlédnout na webu ČGF. Vítězkami pro r.2005 se staly v kategorii žen Adéla Pavouková/Sokol Brno I, mezi juniorkami Vendula Ivičičová/ Sokol Brno I a v žákovské kategorii Veronika Turisová z KSG Most.

 

Zkratkovník

ČUS = Česká unie sportu
ČASPV = Česká asociace sportu pro všechny
ČGF = Česká gymnastická federace
FIG = Mezinárodní gymnastická federace
KZ = kontrolní závod
M ČR = Mistrovství České republiky
ME = Mistrovství Evropy
MS = Mistrovství světa
MT = mistrovská třída
MU = mezistátní utkání
MZ = mezinárodní závod
OH = Olympijské hry
PGS = Pražský gymnastický svaz
RHB = rehabilitace
SCM = Sportovní centrum mládeže
SG = sportovní gymnastika
SP - Světový pohár
ST = sportovní třída
TG = TeamGym
VS = výkonnostní stupeň
VT = výcvikový tábor

Naši partneři

Významným partnerem oddílu se v r. 2014 stalo soukromé školské zařízení Beehive International School. Za finanční podporu děkujeme též společnostem Earth Resources a OS-KOM.
Staňte se také partnerem oddílu! více

Informace pro rodiče

Sdělení rodičům, termíny soutěží a výcvikových táborů, nominace, nejčastější otázky a odpovědi, nabídka spolupráce, formuláře ke stažení atd.
Jiné dotazy zasílejte prosřednictvím kontaktního formuláře.více