Home Aktuality Oddíl Kvalifikační závod v Brně; Starostová vyhrála mezi staršími žákyněmi

Kvalifikační závod v Brně; Starostová vyhrála mezi staršími žákyněmi

Napsal zdcim   
12-05-2008

Image11. května proběhl v Brně kvalifikační závod pro Mistrovství ČR kategorií žákyň A a kadetek a také kategorie starších žákyň.

Mezi nadějnými tzv. žákyněmi A vyhrála Patricie Trunečková ze Sokola Kampa (63,25 b.) před druhou Natálkou Chalupovou z Bohemians (61,53 b.) a třetí se umístila brněnská

Veronika Drápalová (59,84 b.). Další Bohemačka Markéta Borovičková obsadila 22. příčku.

První místo mezi staršími žákyněmi vybojovala Anička Starostová z Bohemians náskokem téměř 4 b. před druhou Julií Hájkovou z Kladna (60,47 b.) a Veronikou Cenkovou ze Sokola Moravská Ostrava (58,47 b.).

Kadetkám dominovala Veronika Pluskalová z Pozmstavu Prostějov (46,02 b.). Druhé místo obsadila Dominika Lisá z Kladna (44,38 b.) a třetí Kateřina Kubíčková z TJ Šumperk (43,62 b.).

Nejlépe z Bohemaček závodila Anežka Jančová  na místě čtvrtém, dále se umístily 9. Viktorie Yegorová, 10. Eliška Schenková, 11. Kateřina Smetanová a 12. Kristýna Čermáková.

  • VÝSLEDKY - ŽÁKYNĚ A

 

 

 

 

BR

KL

PR

Σ

1.

Trunečková Patricie

97

Sokol Kampa

14,80

16,30

15,75

16,40

63,25

2.

Chalupová Natálie

97

Bohemians Praha

15,33

14,30

16,70

15,20

61,53

3.

Drápalová Veronika

97

Sokol Brno I

14,53

14,45

15,60

15,26

59,84

4.

Kühnová Anežka

98

Sokol Kladno

14,87

15,60

13,90

14,83

59,20

5.

Fialová Petra

98

Gymstar Praha

14,50

15,20

15,00

13,73

58,43

6.

Píšová Kateřina

97

Gymstar Praha

14,60

14,35

15,25

13,40

57,60

7.

Dvořáková Dominika

96

Gymstar Praha

15,13

12,20

14,70

15,37

57,40

8.

Ochynská Tereza

97

Sokol M.Ostrava

14,80

14,40

13,50

14,40

57,10

9.

Melounová Tereza

98

Sokol Kampa

14,43

13,40

13,65

14,37

55,85

10.

Kalašová Tereza

96

Gymstar Praha

14,50

13,10

14,30

13,77

55,67

11.

Weisserová Jana

98

Sokol Brno I

14,63

13,60

11,85

15,47

55,55

12.

Nováková Iva

98

Sokol Žižkov II

14,47

12,40

14,55

13,17

54,59

13.

Svobodová Barbora

98

Loko Pardubice

13,87

13,35

13,60

13,70

54,52

14.

Květonová Andrea

98

Loko Pardubice

14,73

12,60

12,85

14,30

54,48

15.

Kanonová Nadine

98

Sokol M.Ostrava

15,23

11,45

13,55

14,00

54,23

16.

Hlaváčková Veronika

97

Sokol Kampa

14,30

10,95

14,50

14,33

54,08

17.

Veisová Markéta

98

Sokol Brno I

14,43

12,70

11,40

14,63

53,16

18.

Novotná Eva

98

Sokol Kampa

13,93

13,50

12,65

12,80

52,88

19.

Zpěváková Magdalena

97

ŠK Uherský Ostroh

14,40

11,30

14,10

13,04

52,84

20.

Švecová Kateřina

96

Sokol Bedřichov

15,10

10,15

13,20

14,00

52,45

21.

Drábková Dominika

98

Loko Pardubice

14,67

11,95

12,10

12,87

51,59

22.

Borovičková Markéta

97

Bohemians Praha

14,50

11,30

12,30

13,14

51,24

23.

Stadlerová Petra

97

Sokol M. Krumlov

13,50

9,70

13,25

13,20

49,65

24.

Kupcová Aneta

96

Sokol Zlín

13,87

11,55

11,10

12,24

48,76

25.

Kostelecká Adéla

97

Sokol Zlín

13,87

9,45

12,95

12,40

48,67

26.

Machanová Eliška

97

Sokol Zlín

14,57

9,50

11,80

12,14

48,01

27.

Jakšová Michaela

97

Doksy

14,07

11,70

10,30

10,43

46,50

 

Image
zleva: 2. Natálie Chalupová/Bohemians Praha, 1. Patricie Trunečková/ Sokol Kampa,3. Veronika Drápalová/Sokol Brno I Foto - Gabriela Chalupová

 

  • VÝSLEDKY – STARŠÍ ŽÁKYNĚ

 

 

 

 

P?

BR

KL

PR

Σ

1.

Starostová Anna

98

Bohemians Praha

14,83

17,30

16,00

16,15

64,28

2.

Hájková Julie

99

Sokol Kladno

14,97

12,95

16,25

16,30

60,47

3.

Cenková Veronika

99

Sokol M. Ostrava

13,67

13,50

16,20

15,10

58,47

4.

Novotná Nikola

99

Sokol Kladno

14,30

13,75

15,75

14,65

58,45

5.

Vidmuchová Markéta

99

Poz. Prost?jov

14,83

14,20

13,75

15,15

57,93

6.

Kühnová Marie

0

Sokol Kladno

13,53

15,35

14,55

14,20

57,63

7.

Vosková Julie

99

Sokol Kladno

14,80

12,40

15,35

14,95

57,50

8.

Ševčíková Markéta

98

Sokol Příbram

14,83

12,75

13,75

15,15

56,48

9.

Růžičková Magdalena

99

Sokol Brno I

14,43

12,15

14,60

15,25

56,43

10.

Čadová Barbora

98

Sokol H. Počernice

14,67

12,85

14,10

14,20

55,82

11.

Maxerová Tereza

98

Sokol M. Krumlov

14,30

12,65

14,75

14,05

55,75

12.

Vobo?ilová Barbora

99

TJ Šumperk

14,60

12,30

13,80

14,45

55,15

13.

Kalašová Klára

99

Gymstar Praha

13,97

13,70

12,75

14,15

54,57

14.

Řeháková Veronika

99

Loko Pardubice

14,60

13,25

13,25

13,35

54,45

15.

Kašparová Michaela

98

Sokol Brno I

14,00

12,00

14,10

14,00

54,10

16.

Stuchlíková Tereza

99

ŠK Uherský Ostroh

14,07

11,35

13,25

14,45

53,12

17.

Blehová Anna

98

Sokol Příbram

13,73

12,00

13,70

13,50

52,93

18.

Felixová Mariana

99

Gymstar Praha

14,07

11,90

12,55

14,40

52,92

19.

Heimová Marie

99

Sokol Zlín

14,80

10,00

12,00

14,65

51,45

20.

Vyhlídalová Tereza

99

Poz. Prost?jov

14,40

10,50

13,65

12,55

51,10

21.

Pukyšová Anežka

99

TJ Šumperk

13,27

12,25

12,55

12,90

50,97

22.

B?ezinová Nikola

99

Sokol M. Krumlov

13,67

9,10

12,85

12,35

47,97

23.

Hándlová Veronika

98

Sokol M. Krumlov

14,10

0,00

14,30

13,70

42,10

  • VÝSLEDKY - KADETKY

 

 

 

 

P?

BR

KL

PR

Σ

1.

Pluskalová Veronika

96

Poz. Prostějov

13,27

10,40

11,05

11,30

46,02

2.

Lisá Dominika

96

Sokol Kladno

12,73

8,90

11,25

11,50

44,38

3.

Kubíčková Kateřina

95

TJ Šumperk

12,47

9,20

10,90

11,05

43,62

4.

Jančová Anežka

95

Bohemians Praha

12,30

9,95

9,30

10,25

41,80

5.

Frýdová Valentýna

95

Loko Pardubice

10,63

9,00

11,45

10,40

41,48

6.

Bauerfeindová Nikola

96

Sokol Kolín

11,93

7,40

11,55

10,30

41,18

7.

Hlaváčková Veronika

96

Sokol Kampa

10,70

8,90

11,05

10,40

41,05

8.

Krejčíková Viktorie

96

Sokol Kampa

10,70

8,90

11,20

10,00

40,80

9.

Yegorová Viktorie

95

Bohemians Praha

10,97

9,00

10,35

10,00

40,32

10.

Schenková Eliška

96

Bohemians Praha

11,13

8,20

10,30

9,95

39,58

11.

Smetanová Kate?ina

96

Bohemians Praha

11,10

8,10

10,95

8,60

38,75

12.

Čermáková Kristýna

96

Bohemians Praha

9,43

9,60

10,00

9,35

38,38

13.

Studená Barbora

96

Poz. Prostějov

11,97

4,70

10,10

10,85

37,62

14.

Řezníková Vendula

96

Sokol Zlín

11,40

3,15

10,25

10,40

35,20

15.

Kocourková Markéta

97

Sokol Kolín

10,20

2,80

11,45

9,95

34,40

16.

Ferusová Žaneta

95

Slovan Praha

11,47

3,40

8,80

10,40

34,07

17.

Mírná Milena

95

Sokol Kampa

10,03

3,25

10,40

10,00

33,68

18.

Rounová Veronika

95

TJ Šumperk

11,03

3,15

10,00

9,30

33,48

19.

Šimonová Ivana

95

Sokol Zlín

10,60

2,70

9,20

10,65

33,15

20.

Adámková Kateřina

96

Sokol Kampa

10,33

3,85

8,50

10,40

33,08

21.

Bučíková Simona

95

Sokol M. Ostrava

10,80

2,75

10,05

9,15

32,75

 

Image
zleva: Kačka Smetanová, Kristýna Čermáková, Viki Yegorová, Anička Starostová a Natálka Chalupová s trenérkou Řehořovou Foto - Gabriela Chalupová

 

  • Úplné výsledky je stažení zde

 

Zkratkovník

ČUS = Česká unie sportu
ČASPV = Česká asociace sportu pro všechny
ČGF = Česká gymnastická federace
FIG = Mezinárodní gymnastická federace
KZ = kontrolní závod
M ČR = Mistrovství České republiky
ME = Mistrovství Evropy
MS = Mistrovství světa
MT = mistrovská třída
MU = mezistátní utkání
MZ = mezinárodní závod
OH = Olympijské hry
PGS = Pražský gymnastický svaz
RHB = rehabilitace
SCM = Sportovní centrum mládeže
SG = sportovní gymnastika
SP - Světový pohár
ST = sportovní třída
TG = TeamGym
VS = výkonnostní stupeň
VT = výcvikový tábor