Home Aktuality Oddíl Memoriál Široké; program a losování

Memoriál Široké; program a losování

Napsal zdcim   
20-05-2009

V sobotu 23. května uspořádá Oddíl TJ Bohemians již 21. ročník Memoriálu Marie Široké, mistryně sportu a zasloužilé trenérky.

Pro kategorii žákyň A a kadetek bude závod 3. kvalifikačním pro Mistrovství ČR.

82 závodnic je prozatím přihlášeno k závodu, který začne od 9.30 hod. v gymnastické hale ve Slovenské ulici, v Praze 10.

Časový program a losování viz. níže.

Zveme všechny rodiče, diváky a příznivce sportovní gymnastiky, aby přišli vytvořit účastnicím tu správnou závodní atmosféru!

Rozpis

Časový program:

8.15 – 8.45  prezence - žákyně A, příp. ostatní kategorie

8.15 – 9.15  volné rozcvičení - žákyně A

9.00  techn. porada pro závod žákyň A a porada rozhodčích

9.15  slavnostní zahájení závodu žákyň A

9.30 – 12.00  závod - žákyně A (5 družstev - 32 závodnic)

11.00 – 11.30  ukončení prezence pro kat. kadetek

12.00  krátká techn. porada trenérů pro závod kadetek

12.00 – 12.40  organizované rozcvičení kadetek (2 min./záv./nář.)

12.40 – 12.50  vyhlášení výsledků závodu žákyň A

12.50  nástup a zahájení závodu kadetek

12.50 – 14.10  závod kat. kadetky (4 družstva - 19 závodnic)

13.30 – 14.00  ukončení prezence kat. juniorek a žen

14.30  krátká porada trenérů pro závod juniorek a žen

14.15 – 15.15  organizované rozcvičení juniorek a žen (2 min./záv./nář.)

15.15 – 15.25  vyhlášení výsledků závodu kadetek

15.30  nástup a zahájení závodu juniorek a žen

15.30 – 18.00  závod kat. juniorek a žen (5 družstev – 31 závodnic)

18.15  vyhlášení výsledků juniorek a žen a ukončení závodu

 

POZOR !!! V zájmu zdárného průběhu soutěže musí být všechny rozhodčí přítomny na poradě v 9 hod. a dále pak po celou dobu závodu. V opačném případě oddíl uhradí pokutu 1 000,- Kč či nebude připuštěn k závodu.

K tréninku mimo organizované rozcvičení je po celý den k dispozici tréninková tělocvična.

Losování proběhlo v pondělí 18. 5.

Průběžný stav kvalifikace k 17. 5. naleznete zde .

Více o soutěži a výsledky uplynulých ročníků zde.

 

PARTNEŘI AKCE:

MAGISTRÁT HL. M. PRAHY Image

Magistrát hl. m. Prahy přispívá každoročně na pořádání této akce prostřednictvím grantu. Děkujeme.

Sídlo: Mariánské nám. 2/2, 110 01 Praha 1 - Staré Město
IČO: 00064581
URL: www.magistrat.praha-mesto.cz

 

ALPHADUCT a.s. Image

Zajišťuje prodej, marketing a distribuci kosmetických výrobků zn. Dermacol.
Všechny účastnice akce obdrží výrobky této značky.

Sídlo: Výtvarná 12, 161 00 Praha 6
IČO:  26212412
URL: www.dermacol.cz

 

Zkratkovník

ČUS = Česká unie sportu
ČASPV = Česká asociace sportu pro všechny
ČGF = Česká gymnastická federace
FIG = Mezinárodní gymnastická federace
KZ = kontrolní závod
M ČR = Mistrovství České republiky
ME = Mistrovství Evropy
MS = Mistrovství světa
MT = mistrovská třída
MU = mezistátní utkání
MZ = mezinárodní závod
OH = Olympijské hry
PGS = Pražský gymnastický svaz
RHB = rehabilitace
SCM = Sportovní centrum mládeže
SG = sportovní gymnastika
SP - Světový pohár
ST = sportovní třída
TG = TeamGym
VS = výkonnostní stupeň
VT = výcvikový tábor