Home News Club Mistrovství ČR jednotlivkyň - výkonnostní stupně

Mistrovství ČR jednotlivkyň - výkonnostní stupně

Written by zdcim   
14-06-2010

poster_mcrvs2010

Čerstvými mistryněmi ČR ve sportovní gymnastice se o víkendu staly v kategorii starších žákyň Vendula Měrková ze Šumperka, v kategorii žákyň A Romana Majerechová z AC Sparta Praha, mezi kadetkami Tereza Ochynská ze Sokola Moravská Ostrava, v juniorkách kat. B Markéta Kolářová z GK Vítkovice a v seniorské B třídě Pavlína Cardová z GSK Spartak Děčín.

Vítězky všech kategorií obdržely jako hlavní cenu týdenní pobyt pro čtyři osoby v luxusních apartmánech Yellow Ski v Rokytnici nad Jizerou.

Pro pořádající klub vybojovaly tituly vicemistryň Natálie Chalupová v kategorii kadetek, juniorka Dominika Dvořáková a Kristýna Opočenská mezi ženami.

Celkem soutěžilo 182 závodnic.

Šampionát navštívila také řada osobností z historie sportovní gymnastiky.

Pozvání přijali bývalí reprezentační trenéři manželé Matlochovi a Prorokovi, ale také paní Věra Čáslavská, která, spolu s týmem filmové dokumentaristky Olgy Sommerové, přišla sledovat víceboj kadetek.

Některé ze závodnic se tak příští rok mohou objevit v záběrech sběrného dokumentu ze života sedminásobné olympioničky a stále ještě nejúspěšnější sportovkyně české historie.

Další pořadí Bohemaček:

Starší žákyně - 14. Holasová, 18. Jelínková, 30. Bojko, 31. Hukaufová a 60. Najmanová

Žákyně A - 7. Bezstarosti, 9. Kühnová (soutěží za Kladno), 19. Kalašová K., 21-23. Cikánková, Agafonovas A. a Agafonovas N., 35. Rejchrtová T. a 40. Pekarčíková

Kadetky - 7. Hájková (soutěží za Kladno) a 17. Starostová

Juniorky B - 6. Ferusová, 13. Čermáková a 17. Kalašová T.

Ženy B - 12. Došková

Medailistky kategorie starších žákyň - zleva: 2. Natálie Štíchová/Sokol Příbram, 1. Vendula Měrková/GK Šumperk, 3. Barbora Fricová/GK Šumperk  Starší žákyně z Bohemky s trenérem Žifčákem - zleva: Najmanová, Bojko, Holasová a Jelínková    Medailistky kategorie žákyň A - zleva: Natálie Pajdáková/Chemopetrol Litvínov, 1. Romana Majerechová/AC Sparta Praha, 3. Veronika Cenková/Sokol Moravská Ostrava  Tým žákyň A z Bohemky 
Medailistky kategorie juniorek B - zleva: 2. Dominika Dvořáková/Bohemians Praha, 1. Markéta Kolářová/GK Vítkovice, 3. Denisa Bromová/Sokol Brno I Medailistky kategorie kadetek - zleva: 2. Anna Maria Kányai/Stadion Ústí n./L. a Natálie Chalupová/Bohemians Praha, 1. Tereza Ochynská/Sokol Moravská Ostrava Ceny nejlepším kadetkám předali - zleva: manželé Prorokovi, Věra Čáslavská a Marie Kalašová Medailistky kategorie žen B - zleva: 2. Kristýna Opočenská/Bohemians Praha, 1. Pavlína Cardová/GSK Spartak Děčín, 3. Hana Machková/Sokol H. Králové a Iva Novotná/Lokomotiva Veselí n./L.

Fota Martina Kozáka a Pavla Ryčla v naší galerii. Více foto z akce již brzy tamtéž.

Videa na YouTube kanále sgbohemians.

Chcete se potkat s fanoušky akce? Najděte je na facebooku.

Press releases:

logo_yellowski_panacek

 

Hlavní partner Mistrovství

APARTMÁNY YELLOW SKI - ROKYTNICE NAD JIZEROU

Manželé Najmanovi věnovali vítězkám všech kategorií a jejich rodinám týdenní pobyt v luxusních apartmánech Yellow Ski v Rokytnici nad Jizerou.

URL: www.yellowski.cz

 

banner_yellowski

Partneři

AREÁL PM a.s.

logo_arealpmStavební akciová společnost Areál PM finančně podpořila tuto akci. Děkujeme.

Sídlo: Za zastávkou 373, Praha 10

STROJÍRNY POLDI a.s.

logo_poldiKladenské strojírny Poldi vyrábějí válce pro válcování za studena a klikové hřídele pro zemědělskou techniku, stavební stroje a osobní a nákladní automobily. Společnost finančně podpořila tuto akci. Děkujeme.

Sídlo: Dubská 243, 272 03 Kladno-Dubí
URL: www.strojpoldi.cz

REDA a.s.

logo_redaREDA a.s. vznikla v r. 1991 a od té doby patří mezi nejvýznamnější hráče na trhu reklamních a dárkových předmětů nejen v ČR, ale i v Evropě. Společnost věnovala medailistkám věcné ceny. Děkujeme.

Sídlo: Hviezdoslavova 55d, 627 00 Brno-Slatina
URL: www.reda.cz

GK ELITE SPORTSWEAR ČRlogo_gk

Výhradní distributor americké značky gymnastického oblečení v ČR věnovala závodnicím věcné ceny. K dispozici bude také po celou dobu Mistrovství prodejní stánek.

GSM: 00420 737 572 291 (informace a objednávky)
URL: www.gk-elitesportswear.com/cz

COTY Česká republika k.s. - ADIDAS Grouplogo_adidas_coty

Coty Česká republika k.s. je jednou z vedoucích kosmetických společností v ČR. Zabývá se distribucí dekorativní kosmetiky a vůní. Závodnicím věnovala produkty z řady dámských vůní zn. Adidas.

Sídlo: Na Okraji 335/42, 162 00 Prague 6
URL: www.coty.cz

HLAVATÝ & PARTNERS ADVERTISING s.r.o.logo_hlavaty

Fullservice reklamní a eventová agentura Hlavatý & Partners Advertising s.r.o. zajišťuje propagační aktivity, reklamu, produkci i event a promo management. Stala se partnerem výroby tiskovin.

Kancelář: Senovážné náměstí 869/28, 110 00 Praha 1
URL: www.hlavatypartners.cz

MANUFAKTURAlogo_manufaktura

Hlavní činností firmy je provozování sítě značkových obchodů s českými lidovými řemesly a tradičními dřevěnými hračkami v historickém centru Prahy. Společnost věnovala závodnicím dárkové balíčky.

Sídlo: Melantrichova 17, 110 00 Praha 1
URL: www.manufaktura.cz

LASTING SPORT s.r.o.

logo_lastingSpolečnost Lasting se specializuje na výrobu a vývoj funkčních sportovních ponožek a sportovního prádla již od r. 1991. Společnost věnovala závodnicím věcné ceny.

Sídlo: Mánesova 1770, 365 05 Sokolov
URL: www.lasting.eu

GYM SPORT - MILANOlogo_milano

GYM SPORT je výhradním distributorem gymnastického oblečení zn. Milano v ČR. Zboží můžete zakoupit v e-shopu nebo v prodejním stánku v průběhu pořádání Mistrovství dne 12. 6.

GSM: 00420 602 150 912 (informace a objednávky)
URL: www.sport-milano.cz


HERBAMEDICUS s.r.o.logo_herbamedicus

Originální přípravky švýcarské firmy distribuují sítě lékaren a prodejny zdravotnických potřeb. Společnost věnovala medailistkám Mistrovství dárkové balíčky se svými produkty.

Sídlo: Ostružnická 325/6, 779 00 Olomouc
URL: www.herbamedicus.cz

 

VALDEMAR GREŠÍK - NATURA s.r.o.logo_gresik

Firma Valdemar Grešík - Natura patří mezi přední české výrobce bylinných čajů, ovocných čajů, koření, kapek a mastí z léčivých bylin, potravinových doplňků. Značka věnovala závodnicím produkty ze své nabídky.

Sídlo: Saská 134/60, Děčín X - Bělá
URL: www.gresik.cz

RYOR a.s.logo_ryor

Český výrobce kosmetických přípravků je na trhu od r. 1991. Společnost vyrábí své produkty na Kladně. Značka nachází odbyt v řadě zemí světa. Závodnicím věnovala dárkové balíčky se svými výrobky.

Sídlo: Pod Spiritkou 4, 150 00 Praha 5
URL: www.ryor.cz

AROMEDICA s.r.o.

logo_aromedicaSpolečnost Aromedica s.r.o. nabízí kvalitní českou přírodní farmaceutickou kosmetiku a výrobky pro aromaterapii. Můžete si je zakoupit v e-shopu nebo v prodejním stánku v průběhu pořádání Mistrovství. Společnost věnovala závodnicím dárkové balíčky se svými produkty.

Sídlo: Kettnerova 2055, 155 00 Praha 5
URL: www.aromedica.cz

 

KDS Sedlčany

logo_kdsKDS Sedlčany je českým výrobcem nožírského zboží s 50ti letou tradicí. Společnost věnovala závodnicím věcné ceny.

Sídlo: Sedlecká 570, 264 01 Sedlčany
URL: www.kds.cz

 

BIOMEDICA s.r.o.logo_biomedica

Biomedica s.r.o. vyrábí léčivé přípravky, zdravotnické prostředky a doplňky stravy. Závodnicím věnovala ceny ze své nabídky bylinné kosmetiky.

Sídlo: Pekařská 8, 155 00 Praha 5
URL: www.biomedica.cz

 

Mediální partneři

NOVINY PRAHA 10logo_ceskydomov

Čtrnáctideník vydávaný v rámci projektu Český domov - sdružené inzerce novin a internetových titulů s lokální a krajskou tématikou. Periodika jsou distribuována zdarma do schránek.

URL: www.nasepraha10.cz

 

Zkratkovník

ČUS = Česká unie sportu
ČASPV = Česká asociace sportu pro všechny
ČGF = Česká gymnastická federace
FIG = Mezinárodní gymnastická federace
KZ = kontrolní závod
M ČR = Mistrovství České republiky
ME = Mistrovství Evropy
MS = Mistrovství světa
MT = mistrovská třída
MU = mezistátní utkání
MZ = mezinárodní závod
OH = Olympijské hry
PGS = Pražský gymnastický svaz
RHB = rehabilitace
SCM = Sportovní centrum mládeže
SG = sportovní gymnastika
SP - Světový pohár
ST = sportovní třída
TG = TeamGym
VS = výkonnostní stupeň
VT = výcvikový tábor