Home News Club Případ Martina Šimůnka v denním tisku

Případ Martina Šimůnka v denním tisku

Written by zdcim   
21-03-2006

Image

Případ Martina Šimůnka se již dostal do médií…

Pondělní "deník nové generace" 24 HODIN přinesl zprávu o protestu Martina Šimůnka proti jeho odsouzení a to prostřednictvím internetových stránek www.martinsimunek.cz.

Na tomto webu se dočtete aktualizované informace o případu, názory Martinova blízkého okolí, přečtete si odvolání proti rozsudku soudu, jehož autorem je Martinův nový obhájce JUDr. Tomáš Sokol (na snímku vlevo), ale jsou zde i názory veřejnosti, mezi které můžete připojit i názor Váš.

 

Snahu petičního výboru o řádné prošetření případu můžete také podpořit podpisem elektronické petice. Tuto podepsalo i 74 účastníků semináře trenérů sportovní gymnastiky, který proběhl 26. února v Praze a další podpisy přicházejí poštou z gymnastických klubů z celé republiky.

Některé kluby se dokonce sami rozhodly uveřejnit prosbu o podporu petice na svých webech... např. Oddíl SG TJ Batesta Chodov. Mimochodem nemají špatné stránky a přestože nevychovávají reprezentaci jsou "in". Za Martina Šimůnka a Oddíl SG TJ Bohemians Praha jim děkuji :-)

Také SPORTOVNÍ NET se zabýval tímto případem ve výstižném článku pod titulkem "Justiční vražda reprezentačního trenéra Martina Šimůnka" doplněném o řadu fotografií dokumentujících práci Martina s mládeží. K tématu se v diskuzi vyjdřila i více než stovka čtenářů tohoto "netu".

 

Zkratkovník

ČUS = Česká unie sportu
ČASPV = Česká asociace sportu pro všechny
ČGF = Česká gymnastická federace
FIG = Mezinárodní gymnastická federace
KZ = kontrolní závod
M ČR = Mistrovství České republiky
ME = Mistrovství Evropy
MS = Mistrovství světa
MT = mistrovská třída
MU = mezistátní utkání
MZ = mezinárodní závod
OH = Olympijské hry
PGS = Pražský gymnastický svaz
RHB = rehabilitace
SCM = Sportovní centrum mládeže
SG = sportovní gymnastika
SP - Světový pohár
ST = sportovní třída
TG = TeamGym
VS = výkonnostní stupeň
VT = výcvikový tábor