Home News Club Okresní přebor jednotlivkyň

Okresní přebor jednotlivkyň

Written by zdcim   
16-05-2006

V neděli 14. května proběhl v Horních Počernicích Okresní přebor jednotlivkyň. Bohemačky zvítězily hned ve čtyřech kategoriích.

V základním stupni byla nejlepší Terezka Novotná, VS1 vyhrála Kristýna Benedetti, VS 3 Barbora Dobiášová a v kategorii juniorek C vyhrála Šárka Šindelářová.

Ve VS 2 zvítězila Kateřina Adámková ze Sokola Žižkov II a v kategorii žen B Klotylda Szlauerová ze Sokola Kampa.

  • Výsledky

poř.

jméno

roč.

klub

Σ b.

Kategorie ZS

1.

Novotná Tereza

96

Bohemians

58,900

2.

Nováková Eliška

98

Ped. Modřany

58,850

3.

Vinohradská Anna

97

Sokol Vršovice

58,300

celkem startovalo 25 závodnic

Kategorie VS 1

1.

Benedetti Kristina

96

Bohemians

60,800

2.

Borovičková Markéta

97

Bohemians

60,700

3.

Chalupová Natálie

97

Bohemians

60,600

7.

Tauerová Tereza

97

Bohemians

58,650

9.

Kulhánková Tereza

96

Bohemians

58,600

10.

Míšková Adéla

98

Bohemians

58,350

13.

Starostová Anna

98

Bohemians

57,900

15.

Němečková Lada

97

Bohemians

57,600

celkem startovalo 36 závodnic

Kategorie VS 2

1.

Adámková Kateřina

96

Sokol Žižkov II

60,350

2.

Rousková Karolína

96

Bohemians

60,250

3.

Vávrová Dominika

96

Sokol Žižkov II

58,950

4.

Janoušov á Kristýna

96

Bohemians

58,650

6.

Smetanová Kateřina

96

Bohemians

57,650

8.

Čermáková Kristýna

96

Bohemians

57,600

9.

Pokorná Gabriela

96

Bohemians

56,900

11

Yegorová Viktorie

95

Bohemians

56,850

13.

Nguyen Lenka

95

Bohemians

55,950

celkem startovalo 13 závodnic

Kategorie VS 3

1.

Dobiášová Barbora

94

Bohemians

57,350

2.

Schenková Eliška

96

Bohemians

57,000

3.

Hozmanová Eliška

94

Bohemians

56,250

celkem startovalo 7 závodnic

Kategorie JUNIORKY C

1.

Šindelářová Šárka

92

Bohemians

43,400

2.

Vágnerová Petra

92

Sokol Žižkov II

42,750

3.

Martínková Iveta

92

Sokol H.Po?ernice

40,450

celkem startovalo 6 závodnic

  • Úplné výsledky ke stažení v XLS zde
zleva: N. Chalupová, M. Borovičková, A. Míšková, A. Starostová, dole: L. Němečková<br>Foto-Borovička 

 

Zkratkovník

ČUS = Česká unie sportu
ČASPV = Česká asociace sportu pro všechny
ČGF = Česká gymnastická federace
FIG = Mezinárodní gymnastická federace
KZ = kontrolní závod
M ČR = Mistrovství České republiky
ME = Mistrovství Evropy
MS = Mistrovství světa
MT = mistrovská třída
MU = mezistátní utkání
MZ = mezinárodní závod
OH = Olympijské hry
PGS = Pražský gymnastický svaz
RHB = rehabilitace
SCM = Sportovní centrum mládeže
SG = sportovní gymnastika
SP - Světový pohár
ST = sportovní třída
TG = TeamGym
VS = výkonnostní stupeň
VT = výcvikový tábor

Naši partneři

Významným partnerem oddílu se v r. 2014 stalo soukromé školské zařízení Beehive International School. Za finanční podporu děkujeme též společnostem Earth Resources a OS-KOM.
Staňte se také partnerem oddílu! více

Informace pro rodiče

Sdělení rodičům, termíny soutěží a výcvikových táborů, nominace, nejčastější otázky a odpovědi, nabídka spolupráce, formuláře ke stažení atd.
Jiné dotazy zasílejte prosřednictvím kontaktního formuláře.více