Home News Club Zelena Jama Open 2006

Zelena Jama Open 2006

Written by zdcim   
30-05-2006

ImageV dnech 26.-27. května proběhl ve slovinské Lublani mezinárodní závod klubových týmů Zelena Jama Open 2006. Mezi devátenácti družstvy ze čtrnácti států sbíraly jako každoročně zahraniční zkušenosti i Bohemačky, tentokrát Klára Hadrbolcová, Marcela Moláčková a Daniela Dubčeková.

Děvčata skončila celkově na čtrnácté pozici, nejlépe cvičily Rumunky z Devy, druhé se umístily domácí Slovinky před třetími závodnicemi z britského klubu Notts Gym. Druhé české družstvo Vítkovic, ve složení Vendula Žitníková a hostující Veronika Turisová s Kateřinou Drenkovou, cvičily lépe a obsadily sedmé místo.

V hodnocení jednotlivkyň zvítězila domácí Fiona Novak před Italkou Roffinoli (ASA GYM) a třetí Britkou Rippin. Nejlepší Češkou byla v Lublani Veronika Turisová (KSG Most), když se 48,550 b. obsadila dvanácté místo. Bohemačky skončily… 33. Klára Hadrbolcová, 35. Dubčeková a 41. Moláčková.

Nemají sice mediale, které by si jinak určitě odvezly z Přeboru hl. m. Prahy, zato mají řadu zážitků a cenných závodních zkušeností se zahraniční konkurencí...

  • Úplné výsledky ke stažení v PDF zde

 

Zkratkovník

ČUS = Česká unie sportu
ČASPV = Česká asociace sportu pro všechny
ČGF = Česká gymnastická federace
FIG = Mezinárodní gymnastická federace
KZ = kontrolní závod
M ČR = Mistrovství České republiky
ME = Mistrovství Evropy
MS = Mistrovství světa
MT = mistrovská třída
MU = mezistátní utkání
MZ = mezinárodní závod
OH = Olympijské hry
PGS = Pražský gymnastický svaz
RHB = rehabilitace
SCM = Sportovní centrum mládeže
SG = sportovní gymnastika
SP - Světový pohár
ST = sportovní třída
TG = TeamGym
VS = výkonnostní stupeň
VT = výcvikový tábor

Naši partneři

Významným partnerem oddílu se v r. 2014 stalo soukromé školské zařízení Beehive International School. Za finanční podporu děkujeme též společnostem Earth Resources a OS-KOM.
Staňte se také partnerem oddílu! více

Informace pro rodiče

Sdělení rodičům, termíny soutěží a výcvikových táborů, nominace, nejčastější otázky a odpovědi, nabídka spolupráce, formuláře ke stažení atd.
Jiné dotazy zasílejte prosřednictvím kontaktního formuláře.více