Home News Club Natálka Chalupová zvítězila mezi staršími žákyněmi

Natálka Chalupová zvítězila mezi staršími žákyněmi

Written by zdcim   
28-05-2007

V neděli 27. května proběhl v tělocvičně Sokola Žižkov II na Balkáně Přebor hl. m. Prahy jednotlivkyň.

  • MLADŠÍ ŽÁKYNĚ (VS 1)

1

Nováková Adéla

1999

Sokol Žižkov II.

61,500

2

Baštová Natálie

1999

Sokol Kampa

60,850

3

Doležalová Linda

1999

Sokol Kampa

60,550

4

Majerechová Romana

1999

ŠSK Luka

59,800

5

Lichtágová Denisa

1999

Bohemians Praha

59,150

6

Morávková Valentýna

1999

Bohemians Praha

58,950

7

Saranová Aylin

1998

Sokol Dejvice

58,750

7

Suráková Lucie

1998

Bohemians Praha

58,750

9

Zajíčková Barbora

1999

Bohemians Praha

58,500

10

Rulfová Anna

1999

Sokol Žižkov II.

58,350

11

Dundrová Monika

1999

AC Sparta Praha

58,250

12

Hejhalová Eliška

1999

Sokol Kampa

56,500

13

Poršová Monika

1998

Sokol Kampa

56,400

14

Felixová Mariana

1999

Gymstar Praha

56,100

15

Platilová Natálie

1999

TJ Slovan Praha

55,800

16

Kalašová Klára

1999

Gymstar Praha

55,700

17

Švábová Veronika

1998

TJ Sokol Horní Počernice

55,650

18

Štefflová Diviška

1999

TJ Slovan Praha

55,550

19

Antalová Michaela

1998

Gymstar Praha

54,900

20

Dusilová Lucie

1999

Sokol Kampa

54,700

21

Pavlíková Samantha

1999

Sokol Vršovice

54,600

22

Bezstarosti Lenka

1999

Bohemians Praha

54,550

23

Šinfeltová Eliška

1998

TJ Slovan Praha

53,100

24

Hofmanová Zuzana

1998

Pedagog Modřany

53,000

25

Vaňková Barbora

1998

Sokol Dejvice

52,950

26

Inmanová Anežka

1999

ŠSK Luka

52,800

27

Kurková Linda

2000

Gymstar Praha

51,900

28

Palicová Veronika

1999

Sokol Kampa

51,850

29

Bujárková Kristýna

1998

Sokol Vršovice

51,450

30

Luptáková Blanka

1999

TJ Slovan Praha

50,550

31

Humlová Jana

1999

Pedagog Modřany

50,100

32

Pokorná Karolína

2000

TJ Slovan Praha

49,950

33

Pekarčíková Anna

2000

Gymstar Praha

47,650

34

Matzkeová Veronika

1999

Pedagog Modřany

46,600

35

Hradcová Simona

2000

Gymstar Praha

46,150

36

Nováková Alžběta

1999

Pedagog Modřany

39,400

  • STARŠÍ ŽÁKYNĚ (VS 2)

1

Chalupová Natálie

1998

Bohemians Praha

64,250

2

Trunečková Patrície

1997

Sokol Kampa

63,000

3

Borovičková Markéta

1997

Bohemians Praha

60,650

4

Starostová Anna

1998

Bohemians Praha

60,500

5

Marková Dominika

1997

Sokol Kampa

57,050

5

Melounová Tereza

1998

Sokol Kampa

57,050

7

Němečková Lada

1997

Bohemians Praha

56,800

8

Novotná Eva

1998

Sokol Kampa

55,750

9

Měšťanová Kristýna

1998

Sokol Kampa

55,600

10

Starynska Marina

1997

AC Sparta Praha

54,250

11

Bláhová Zuzana

1997

AC Sparta Praha

52,850

12

Vinohradská Anna

1997

Sokol Praha Vršovice

46,800

13

Vinohradská Barbora

1997

Sokol Praha Vršovice

42,000

  • ŽÁKYNĚ A (VS 3)

1

Schusterová Tereza

1996

AC Sparta Praha

67,250

2

Krejčíková Victorie

1996

Sokol Kampa

61,950

3

Yegorová Viktorie

1995

Bohemians Praha

61,150

4

Štefánková Gábina

1996

AC Sparta Praha

60,150

5

Hlaváčková Veronika

1996

Sokol Kampa

59,400

6

Fischerová Amálka

1996

AC Sparta Praha

57,650

7

Pačuková Nikola

1995

Sokol Kampa

57,200

8

Adámková Kateřina

1996

Sokol Žižkov II.

56,900

9

Dvořáková Dominika

1996

Gymstar Praha

56,650

10

Smetanová Kateřina

1996

Bohemians Praha

56,300

11

Čermáková Kristýna

1996

Bohemians Praha

55,200

12

Ferusová Žaneta

1995

TJ Slovan Praha

54,750

12

Kalašová Tereza

1996

Gymstar Praha

54,750

14

Píšová Kateřina

1997

Gymstar Praha

54,000

15

Studená Kristýna

1996

Sokol Kampa

53,750

16

Fialová Petra

1998

Gymstar Praha

52,850

17

Veselá Anna

1996

Gymstar Praha

46,250

18

Benedetti Kristina

1996

Bohemians Praha

44,050

  • KADETKY (VS 4)

1

Nosková Lucie

1994

Sokol Kampa

43,240

2

Prokešová Žaneta

1994

Bohemians Praha

38,200

3

Stejskalová Petra

1994

Sokol Kampa

37,950

4

Došková Kristýna

1994

Sokol Kampa

35,250

5

Maříková Viktorie

1994

Sokol Žižkov II.

33,650

6

Tkadlecová Hedvika

1994

Gymstar Praha

26,850

7

Herodesová Denisa

1994

Bohemians Praha

11,400

  • JUNIORKY A (VS 5)

1

Fialová Marie

1993

AC Sparta Praha

48,000

2

Nyklová Anna

1993

Sokol Kampa

44,800

3

Denková Dana

1993

AC Sparta Praha

43,850

4

Hadrbolcová Klára

1992

Bohemians Praha

26,000

5

Dymáková Dominika

1992

AC Sparta Praha

18,950

  • ŽENY MT (VS 6)

1

Procházková Aneta

1990

Bohemians Praha

48,550

  • ŽÁKYNĚ B

1

Vávrová Dominika

1996

Sokol Žižkov II.

46,150

2

Sedláková Martina

1994

TJ Sokol Horní Počernice

41,700

3

Vojáčková Klára

1994

Sokol Praha Vršovice

41,650

4

Vopelková Lenka

1994

Sokol Dejvice

40,950

5

Kopečná Eliška

1995

Sokol Dejvice

40,500

6

Jičinská Andrea

1995

Sokol Praha Vršovice

39,900

7

Řehořová Klára

1995

Sokol Dejvice

35,550

8

Novotná Tereza

1996

Sokol Praha Vršovice

33,700

9

Chrdlová Karolína

1995

Sokol Dejvice

32,300

10

Malá Kateřina

1996

Sokol Praha Vršovice

29,550

  • JUNIORKY B

1

Lipšanová Tereza

1993

TJ Slovan Praha

45,200

2

Opočenská Kristýna

1993

TJ Slovan Praha

40,850

3

Caklová Dominika

1994

Bohemians Praha

36,600

  • ŽENY B

1

Lovětínská Dagmar

1990

TJ Slovan Praha

47,350

2

Rösslerová Magdaléna

1989

Sokol Kampa

45,000

3

Vasilevová Lenka

1988

Sokol Kampa

43,100

4

Škvorová Jana

1968

Sokol Dejvice

33,100

5

Křivánková Marcela

1980

TJ Sokol Horní Počernice

32,100

 

Zkratkovník

ČUS = Česká unie sportu
ČASPV = Česká asociace sportu pro všechny
ČGF = Česká gymnastická federace
FIG = Mezinárodní gymnastická federace
KZ = kontrolní závod
M ČR = Mistrovství České republiky
ME = Mistrovství Evropy
MS = Mistrovství světa
MT = mistrovská třída
MU = mezistátní utkání
MZ = mezinárodní závod
OH = Olympijské hry
PGS = Pražský gymnastický svaz
RHB = rehabilitace
SCM = Sportovní centrum mládeže
SG = sportovní gymnastika
SP - Světový pohár
ST = sportovní třída
TG = TeamGym
VS = výkonnostní stupeň
VT = výcvikový tábor

Naši partneři

Významným partnerem oddílu se v r. 2014 stalo soukromé školské zařízení Beehive International School. Za finanční podporu děkujeme též společnostem Earth Resources a OS-KOM.
Staňte se také partnerem oddílu! více

Informace pro rodiče

Sdělení rodičům, termíny soutěží a výcvikových táborů, nominace, nejčastější otázky a odpovědi, nabídka spolupráce, formuláře ke stažení atd.
Jiné dotazy zasílejte prosřednictvím kontaktního formuláře.více