Home News Club Zelena Jama Open 2007

Zelena Jama Open 2007

Written by zdcim   
29-05-2007

Namísto účasti na Přeboru Prahy si naše nejlepší závodnice zajely na mezinárodní závod do slovinské Lublaně, kterého se účastníme každoročně.

Tříčlenné družstvo ve složení Marcela Moláčková, Anežka Jančová a Karolína Jandečková, která zastoupila nemocnou Danielu Dubčekovou, obsadilo mezi 19 týmy ze 14 států celkově 13. místo s 85,6 b., když se do výsledného součtu započítávaly vždy dvě nejlepší hodnocení v každé disciplíně.

Soutěž družstev vyhrál rumunský klub z Devy, před Italkami z Lombardie a družstvem pořádajícího klubu ze Slovinska. 7. a 8. místo obsadily děvčata z Brna a Vítkovic.

Mezi jednotlivkyněmi zvítězila Malina Savoaia z Devy před svojí klubovou kolegyní Ralucou Haidu a Nizozemkou Natasjou Blind. Z Bohemaček byla tentokrát nejlepší Anežka Jančová na 33. místě. Marcela Moláčková po nevydařených bradlech nakonec obsadila 37. místo a Kája Jandečková závod bohužel nedokončila pro zranění před poslední disciplínou, které ji dále vyřadí i z účasti na nadcházejícím Mistrovství ČR ve Frenštátě p. Radhoštěm.

  • Výsledky závodu družstev:

 

BR

KL

PR

 

1

CSS »Cetate« Deva

ROU

27.500

26.150

28.250

28.500

110.400

2

Lombardia

ITA

25.900

25.200

26.250

26.550

103.900

3

GD Zelena jama 1

SLO

26.500

23.000

25.050

25.750

100.300

4

Slovakia

SVK

25.550

23.400

25.150

23.800

97.900

5

GAL Lissone

ITA

25.300

21.050

26.100

25.300

97.750

6

Hungarotel Torna Club Bekescaba

HUN

26.450

20.150

23.400

24.850

94.850

7

GK Vitkovice

CZE

24.000

20.550

22.850

23.650

91.050

8

Sokol Brno I

CZE

25.300

20.200

21.800

22.950

90.250

9

KŠG UMB Banska Bystrica

SVK

24.000

20.850

22.550

22.400

89.800

10

Kauno centro sporto Mokykla

LTU

25.300

21.150

19.900

22.950

89.300

11

Iskra Zabrze

POL

25.050

19.050

20.150

23.750

88.000

12

Tiroler Fachverband fur Turnen

AUT

24.350

14.250

25.200

22.600

86.400

13

Bohemians Praha

CZE

24.350

17.750

21.700

21.800

85.600

14

Ostschweiz

SUI

24.950

19.500

19.750

20.850

85.050

15

ŽGK Vita Rijeka

CRO

24.750

18.850

19.500

21.450

84.550

16

GD Zelena jama 2

SLO

24.150

11.450

22.600

23.250

81.450

17

Luxemburg national team

LUX

23.850

10.850

20.750

22.650

78.100

18

GD Zelena jama 3

SLO

22.200

5.850

19.150

20.200

67.400

19

Netherlands

NED

13.450

13.650

12.750

13.000

52.850

  • Pořadí jednotlivkyň:

BR

KL

PR

1

SAVOAIA Malina

94

CSS Deva

ROU

13.600

13.300

13.950

14.200

55.050

2

HAIDU Raluca

94

CSS Deva

ROU

13.400

12.450

14.300

14.300

54.450

3

BLIND Natasja

93

Netherlands

NED

13.450

13.650

12.750

13.000

52.850

4

LA SPADA Andrea

93

Lombardia

ITA

13.350

13.150

12.850

13.400

52.750

5

RACEA Amelia

94

CSS Deva

ROU

13.900

12.850

13.050

12.550

52.350

6

KARAINDROSOVÁ Athina

93

Slovakia

SVK

12.950

11.650

13.500

13.200

51.300

7

BESANA Desiree

95

Lombardia

ITA

12.550

12.050

13.400

13.150

51.150

8

NOVAK Fiona

94

GD Zelena jama 1

SLO

12.650

12.100

12.750

13.250

50.750

9

FOTI Andrea

95

GAL Lissone

ITA

13.000

11.250

13.900

12.450

50.600

10

BELAK Teja

94

GD Zelena jama 1

SLO

13.250

10.850

12.300

12.500

48.900

11

KYSSELEF Tjaša

93

GD Zelena jama 1

SLO

13.250

10.900

11.600

12.450

48.200

12

KEKEGYI Szimonetta

96

HTC Bekescaba

HUN

13.250

9.450

12.100

12.550

47.350

13

FERLITO Carlotta

95

GAL Lissone

ITA

12.300

9.800

12.200

12.850

47.150

14

MITYKO Szabina

95

HTC Bekescaba

HUN

13.200

9.950

11.300

12.300

46.750

15

JLNICKA Dajana

93

Iskra Zabrze

POL

13.000

10.100

10.450

12.000

45.550

16

HEDBÁVNÁ Petra

95

GK Vitkovice

CZE

11.800

10.450

11.550

11.650

45.450

17

JÁŇOVÁ Alice

94

Sokol Brno I

CZE

12.750

10.500

10.950

11.150

45.350

18

GIARDA Nicole

95

Lombardia

ITA

10.900

10.050

11.950

12.200

45.100

18

ACOVA Lucia

95

KŠG B. Bystrica

SVK

12.350

10.550

10.700

11.500

45.100

20

PLEBANI Anna

95

GAL Lissone

ITA

11.950

9.650

11.750

11.400

44.750

21

MOKOŠOVÁ Barbora

97

KŠG B. Bystrica

SVK

11.650

10.300

11.850

10.900

44.700

22

BUŽINSKAITE Laura

93

Kauno c.s.Mokykla

LIT

12.400

10.800

10.600

10.900

44.700

23

MLJAC Kaja

95

GIB Šiška

SLO

12.600

8.650

11.350

11.950

44.550

24

KORENACKOVA Jana

94

Slovakia

SVK

12.600

11.750

9.550

10.600

44.500

25

SINIC Melanie

94

Tiroler Fachverband

AUT

11.900

9.250

12.050

11.200

44.400

26

BAREŠOVÁ Veronika

94

Sokol Brno I

CZE

12.550

9.700

10.400

11.450

44.100

27

FUČKOVÁ Nikola

94

GK Vitkovice

CZE

11.900

8.750

11.300

12.000

43.950

28

SALOPEK Ines

95

ŽGK Vita Rijeka

CRO

12.600

9.050

10.500

11.400

43.550

29

KIMMEL Mara

94

Luxemburg

LUX

12.650

8.950

10.600

11.250

43.450

30

RAŠYTINYTE Auguste

95

Kauno c.s.Mokykla

LIT

12.150

10.350

8.900

11.700

43.100

31

WINKLEROVA Nikola

94

GK Vitkovice

CZE

12.100

10.100

10.250

10.500

42.950

32

LUKACSI Lilla

96

HTC Bekescaba

HUN

11.850

10.200

9.850

10.950

42.850

33

JANČOVÁ Anežka

95

Bohemians Praga

CZE

11.400

9.750

10.750

10.900

42.800

34

SEŠKO Kaja

95

GD Zelena jama 2

SLO

12.050

8.700

10.850

11.150

42.750

35

HOFSTETTER Livia

95

Ostschweiz

SUI

12.600

9.800

10.250

10.000

42.650

36

JÁŇOVÁ Nika

94

Sokol Brno I

CZE

12.550

7.700

10.850

11.500

42.600

37

MOLÁČKOVÁ Marcela

93

Bohemians Praga

CZE

12.650

8.000

10.950

10.900

42.500

38

SRODON Katarzyna

93

Iskra Zabrze

POL

12.050

8.950

9.450

11.750

42.200

39

MEIER Janine

98

Ostschweiz

SUI

12.350

9.700

9.500

10.600

42.150

40

MEIXNER Christina

95

Tiroler Fachverband

AUT

12.450

4.950

13.150

11.400

41.950

41

ZAJAC Ewaa

94

Iskra Zabrze

POL

11.650

8.550

9.700

11.600

41.500

42

VILKELYTE Karolina

93

Kauno c.s.Mokykla

LIT

12.900

7.950

9.300

11.250

41.400

43

CREPULJA Eva

96

ŽGK Vita Rijeka

CRO

12.150

9.800

9.000

10.050

41.000

44

SCHENK Anna

95

Ostschweiz

SUI

11.250

8.000

7.900

10.250

37.400

45

GLANONJAT Mara

97

Tiroler Fachverband

AUT

11.050

5.000

10.400

10.150

36.600

46

GRDEN Teja

96

GD Zelena jama 2

SLO

12.100

2.750

9.650

11.000

35.500

47

ZALAR Eva

96

GD Zelena jama 3

SLO

10.850

3.450

10.000

10.400

34.700

48

KAJIC Ema

96

ŽGK Vita Rijeka

CRO

12.000

3.400

8.050

9.900

33.350

49

BERNAR Aline

95

Luxemburg

LUX

10.750

1.900

9.150

11.400

33.200

50

LORANG Laurence

95

Luxemburg

LUX

11.200

0.450

10.150

11.100

32.900

51

KING Sara

98

GD Zelena jama 3

SLO

10.700

2.400

8.500

9.350

30.950

52

SIVEC Urša

95

GD Zelena jama 3

SLO

11.350

0.000

9.150

9.800

30.300

53

JANDEČKOVÁ Karolína

94

Bohemians Praga

CZE

11.700

4.650

10.250

0.000

26.600

54

ŽNIDARŠIC Maša

93

GD Zelena jama 2

SLO

0.000

0.000

11.750

12.100

23.850

55

RISKOVÁ Ivana

93

Slovakia

SVK

0.000

11.050

11.650

0.000

22.700

 

Zkratkovník

ČUS = Česká unie sportu
ČASPV = Česká asociace sportu pro všechny
ČGF = Česká gymnastická federace
FIG = Mezinárodní gymnastická federace
KZ = kontrolní závod
M ČR = Mistrovství České republiky
ME = Mistrovství Evropy
MS = Mistrovství světa
MT = mistrovská třída
MU = mezistátní utkání
MZ = mezinárodní závod
OH = Olympijské hry
PGS = Pražský gymnastický svaz
RHB = rehabilitace
SCM = Sportovní centrum mládeže
SG = sportovní gymnastika
SP - Světový pohár
ST = sportovní třída
TG = TeamGym
VS = výkonnostní stupeň
VT = výcvikový tábor

Naši partneři

Významným partnerem oddílu se v r. 2014 stalo soukromé školské zařízení Beehive International School. Za finanční podporu děkujeme též společnostem Earth Resources a OS-KOM.
Staňte se také partnerem oddílu! více

Informace pro rodiče

Sdělení rodičům, termíny soutěží a výcvikových táborů, nominace, nejčastější otázky a odpovědi, nabídka spolupráce, formuláře ke stažení atd.
Jiné dotazy zasílejte prosřednictvím kontaktního formuláře.více