Skip to main content

Nábor do gymnastické přípravky - začínáme v týdnu od 29.8. 2022!

Milí rodiče,

máte-li doma šikovnou a pohybově velmi nadanou holčičku rok narození 2018 (popř. 2017), neváhejte a přiveďte ji k nám do bohemácké tělocvičny :) V týdnu od 29.8. zahajujeme nábor nové gymnastické přípravky!

Naše nejmenší děti vedeme od začátku hravou a nenásilnou formou k základům gymnastiky, které později přechází v gymnastiku závodní.  Děti učíme správnému a krásnému držení těla, rozvíjíme prostorovou orientaci a koordinaci pohybu, v tréninku pracujeme na rozvoji síly, pružnosti, obratnosti a v neposlední řadě i odvahy. 

Gymnastická přípravka cvičí ve dvou skupinách:
PO + ST: 16:30 – 18 hod.,
ÚT + ČT: 16.30 – 18 hod.

Pokud se rozhodnete to u nás zkusit, vyplňte prosím elektronickou přihlášku v sekci Přihlášky. Po jejím vyplnění Vám do emailu přijdou podrobné informace k tréninkům. Oddílový příspěvek za cvičení v přípravce (období září - leden, 2xtýdně 1,5hod) je 7 000Kč.

V čem děti cvičí: krátké nebo 3/4 legínky, dres nebo tričko, cvičky nebo ponožky; dlouhé vlásky prosím stáhněte do culíku.

S sebou do tělocvičny: batůžek s pitím (nejlépe v plastové podepsané láhvi, kterou dítě zvládne otevřít a zavřít), kapesníčky, notýsek na samolepky (odměny za trénink) a nezapomeňte přibalit dobrou náladu :)

Přejeme pohodové léto a těšíme se na všechny nové holčičky!

 

 

Souhlas s používáním Cookie

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.