Skip to main content

Přípravka

Pohybové aktivity, které naše gymnastická přípravka absolvuje na trénincích, jsou zaměřeny na celkové zpevnění a posílení těla, zlepšení koordinace, motoriky a také prostorové orientace. Děti se také postupně seznamují s gymnastickým nářadím. Gymnastická průprava je skvělým startem pro všechny další sportovní aktivity, takže se především snažíme malé gymnastky zábavnou formou nadchnout pro přirozený pohyb a radost z něj. 

Děti nabíráme ve 4 letech a v přípravce zůstávají do 6 let. Pokud vaše gymnastka nepostoupí do závodního družstva, může plynule pokračovat v družstvu kondiční gymnastiky (informace ZDE), kde děti další dva roky pokračují ve všeobecné sportovní přípravě.

Naše nejmenší cvičí ve dvou skupinách:
PO + ST: 16:30 – 18 hod.,
ÚT + ČT: 16.30 – 18 hod.

Cena: 7 000 Kč / pololetí

Co na sebe: dres nebo tričko, krátké nebo 3/4 legínky, cvičky nebo ponožky; dlouhé vlásky prosím stáhněte do culíku.

S sebou do tělocvičny: batůžek s pitím (nejlépe v plastové láhvi), kapesníčky, notýsek na samolepky (odměny za trénink).

Přihláška:

1. V případě zájmu prosím vyplňte elektronickou přihlášku ZDE - po jejím odeslání obdržíte potvrzující email s pozvánkou na první zkušební trénink.  Aktuálně vyplněné přihlášky se týkají kurzů od září.

2. Pokud se po zkušebním tréninku rozhodnete pokračovat, je potřeba vytisknout a vyplnit ještě přihlášku do oddílu sportovní gymnastiky TJ Bohemians Praha (najdete v Dokumentech) a zaplatit příspěvky. Informace k platbě najdete ZDE

3. Děti, které k nám už chodí a např. po prázdninách jen pokračují v přípravce nebo přestupují z přípravky do kondiční gymnastiky, přihlášku znovu nevyplňují!

Souhlas s používáním Cookie

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.