Skip to main content

Kondiční gymnastika pro dívky 6 až 7 let

Cvičení je zaměřené na všeobecnou sportovní přípravu. Je to ideální průprava pro všechny další sporty, se kterými je možné začít později (atletika, míčové hry, tanec, atd.).  Dívky se mohou v tomto družstvu podle roku narození připravovat a zdokonalovat jeden až dva roky

  • Tréninky:   PO + ST   15:00 - 16:30 hod.  Děti nelze přihlásit jen na jeden den v týdnu!
  • Cena:   7 500 Kč / pololetí

Co na sebe: Děti cvičí nejlépe v tričku (dresu) a legínách (krátké nebo 3/4).

Co s sebou do tělocvičny:  Dejte prosím dětem batůžek s pitím (nejlépe v plastové láhvi), kapesníčky, na přechod do tělocvičny prosíme cvičky (podepsané!) nebo ponožky.

Přihláška:

1. V případě zájmu prosím vyplňte elektronickou přihlášku ZDE - po jejím odeslání obdržíte potvrzující email s pozvánkou na první zkušební trénink.  Aktuálně vyplněné přihlášky se týkají kurzů od září.

2. Pokud se po zkušebním tréninku rozhodnete pokračovat, je potřeba vytisknout a vyplnit ještě přihlášku do oddílu sportovní gymnastiky TJ Bohemians Praha (najdete v Dokumentech) a zaplatit příspěvky. Informace k platbě najdete ZDE

3. Děti, které k nám už chodí a např. po prázdninách jen přestupují z přípravky do kondiční gymnastiky, přihlášku znovu nevyplňují!

 

Souhlas s používáním Cookie

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.