Skvělé zakončení závodní sezóny!
Zakončení jarní závodní sezóny vyšlo opravdu skvěle a zaslouží si samostatný článek. SG Bohemians získala dva tituly Mistryně České republiky! V kategorii VS3A získala titul Amálka Krábková (trenérky Hanka Musilová a Kristýna Brabcová) a v kategorii VS5A Kačka Maříková (trenéři Fiřtovi). Je to obrovský úspěch a všem moc gratulujeme!
Ale nezůstalo jen u titulů, v kategorii VS4A získala bronzovou medaili ve finále na kladině Lucka Stráníková (trenérka Mirka Najmanová), blahopřejeme!
Poprvé se letos MČR zúčastnilo také družstvo trenérek Petry Jelínkové a Sabiny Fiřtové a to v kategorii VS2A, všem holčičkám gratulujeme, s atmosférou velkého závodu se popraly skvěle. Nejlépe se umístila Ivetka Tseber, která vybojovala 14.místo! Velká gratulace.
Všem účastnicím Mistrovství republiky i jejich trenérkám srdečně blahopřejeme, děkujeme za reprezentaci a budeme se těšit na další úspěchy a radost z nich.



