Přejít na hlavní obsah

Poslední tréninky přípravek jsou za námi a teď už hurá na prázdniny!

Milí rodiče,

děkujeme vám za celoroční podporu, důvěru a spolupráci. Opravdu si vážíme toho, že společně vytváříme pro naše malé gymnastky prostředí, ve kterém se mohou radovat ze svých prvních gymnastických krůčků a úspěchů. 

A teď už jsou tu prázdniny! 😊

Srdečně vám přejeme krásné, klidné a slunečné léto plné odpočinku, společných zážitků a také čas k načerpání nových sil. Těšíme se na setkání s vámi v nové sezóně! O termínu prvního tréninku vás budeme informovat koncem srpna.

Trenérky SG Bohemians