Milí rodiče,
děkujeme vám za celoroční podporu, důvěru a spolupráci. Opravdu si vážíme toho, že společně vytváříme pro naše malé gymnastky prostředí, ve kterém se mohou radovat ze svých prvních gymnastických krůčků a úspěchů.
A teď už jsou tu prázdniny! 😊
Srdečně vám přejeme krásné, klidné a slunečné léto plné odpočinku, společných zážitků a také čas k načerpání nových sil. Těšíme se na setkání s vámi v nové sezóně! O termínu prvního tréninku vás budeme informovat koncem srpna.
Trenérky SG Bohemians